Betul Gulluk (istanbul) ,   Yasemin göksu gel gönül bu aşkı unut sende ...          |           Bugra (Ankara) ,   Aysel yakuboglu gün geliri istiyorum simarmak güzeldir......          |           Askin (Ist) ,   Merhaba sizi çok seviyorum...Lütfen bana da bir şarkı armaqan edermisnz.opuldunuz...          |           halise güllük ,    orhan samih gullluk istanbulu seninle sevdim iyi yayınlar hayırlı geceler şiir diyarı...          |         
20 Nisan 2019 Cumartesi   
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 

Yılmaz Erdoğan'dan Cem Yılmaz'a cevap

 


’nin kapanışında sahneye çıkan ’ın “Komedyenlere tur bindirdim” sözüne karşılık verdi: “Ne zaman yapmış? Görmedim”

 tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen ın Münaşaka adlı gösterisiyle sona erdi. Uniq Hallde gerçekleşen gösteriyi izleyenler arasında çok sayıda ünlü isim vardı. Kapanış partisinde gazetecilerin sorularını yanıtlayan Erdoğan, "Festival denilince komedi akla gelmiyor. BKMnin daha önce yapması gereken bir etkinlikti. İhtiyacı karşıladı. Artık devam ederiz diye düşünüyorum" şeklinde konuştu.

CEM YILMAZA CEVAP VERDİ

Erdoğan, çok sayıda komedyenin izleyiciyle buluşmasını sağlayan organizasyonda yer almayan la ilgili, "Kapımız her zaman açık. Fakat Cemin şu an oyunu yok. Belki seneye" diye konuştu. Erdoğan, Yılmazın, "Komedyenler arasında sonuncuyum. Çünkü hepsine tur bindirdim" açıklaması hatırlatılınca, "Ben o yarışı görmedim, ne zaman yapmış?" diyerek taş attı. Hazırlıklarını sürdürdüğü Organize İşler 2de i de düşündüğünü belirten sanatçı, "Beğendiğim bir arkadaşım. Ona bir şeyler bulmam lazım" dedi.

 
Tarih       : 20 Kasım 2017
 
 
 

   Tüm Hakları KalbimFM'e Aittir.

| İzinsiz Kopyalanamaz Çogaltılamaz ve Dagıtılamaz |

KalbimFM © 2016  - 2017

                                                                     KalbimFM  Genel Koordinatörü : Elinsu                                                           

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur