Betul Gulluk (istanbul) ,   Yasemin göksu gel gönül bu aşkı unut sende ...          |           Bugra (Ankara) ,   Aysel yakuboglu gün geliri istiyorum simarmak güzeldir......          |           Askin (Ist) ,   Merhaba sizi çok seviyorum...Lütfen bana da bir şarkı armaqan edermisnz.opuldunuz...          |           halise güllük ,    orhan samih gullluk istanbulu seninle sevdim iyi yayınlar hayırlı geceler şiir diyarı...          |         
26 Ocak 2020 Pazar   
Kullanıcı:    Parola:    Üye Ol   Şifremi Unuttum  
 
 

Hülya AVŞAR - Acun ILICALI

 

Hülya Avşar Acun Ilıcalı'nın Cevaplarıyla Ters Köşe Oldu

...Hülya Avşar, yeni programının konuğu Acun Ilıcalıya "Seni ısırmak istiyorum" dedi. Acun verdiği cevaplarla Hülyayı şok edip, ters köşe yaptı.

Hülya Avşar, gündemi bomba gibi sarsacak bir programla seyircinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Star TV ekranlarında yayınlanacak olan "Bir Hülya Avşar Sohbeti" programının ilk konuğu Avşar Kızıyla çok sıkı dostlukları olduğu bilinen Acun Ilıcalı oldu.

ACUN HÜLYAYI KÖŞEYE SIKIŞTIRDI

Hülya Avşar, programın tanıtım videosunu Instagram hesabından takipçileriyle paylaştı. Konuklarını sürekli ters köşe yapıp sıkıştırmayı seven Avşar Kızı, bu sefer Acunun karşısında fena köşeye sıkıştı.

 
Tarih       : 26 Şubat 2017
 
 
 

   Tüm Hakları KalbimFM'e Aittir.

| İzinsiz Kopyalanamaz Çogaltılamaz ve Dagıtılamaz |

KalbimFM © 2016  - 2017

                                                                     KalbimFM  Genel Koordinatörü : Elinsu                                                           

rt.png (35×20) RadyoSitesiKur